poniedziałek, 5 stycznia 2015

Wracam :) - działo się!


Witam po długiej przerwie. Ostatnio działo się u mnie tak wiele, że musiałam zrezygnować z pewnych mniej pilnych spraw. Padło niestety między innymi na blogowanie. To już druga taka dłuższa przerwa w moim blogowaniu i, mam nadzieję, ostatnia.

Obecnie wszystkie ważne sprawy mają się dobrze, albo zostały zakończone tak więc mogę się pochwalić pewnymi zmianami i kilkoma sukcesami w moim życiu. Tak tak, będą zapowiadane wcześniej wynurzenia ;).

Po pierwsze i chyba najważniejsze zaczyna się wreszcie układać moje życie zawodowe tak jak bym sobie tego życzyła :). Udało mi się dostać dotację unijną na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Będę mogła więc kupić wiele potrzebnego sprzętu, żeby prowadzić moją wymarzoną firmę. Już zaczęłam kompletować sprzęt, bo muszę się ze wszystkim wyrobić do połowy lutego.

W związku z dostaniem dotacji założyłam firmę! :). Otwieram sklep internetowy i zakładam konta na portalach sprzedażowych. Mnóstwo z tym roboty, a gdy już wszystko będzie śmigać, na pewno pochwalę się efektami.

makramaNo i po trzecie, jestem mężatką :). Tak tak, wzięłam ślub. Coby nie nudzić się w tym natłoku wszelkich obowiązków postanowiłam jeszcze zmienić stan cywilny ;).
Fotka z prawej to moja ślubna bransoletka podczas plecenia gdzieś na trasie pociągu do Lublina.

A więc działo się!

A żeby dobrze wrócić do blogowaego świata, zapowiadam uroczyście, że jutro pochwalę się efektami wymianki świątecznej, w której brałam udział. Już biorę się za posta!

Pozdrawiam noworocznie! :)
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! Sprawiają mi one dużo radości :)